Aktuálne počasie:

Penzion Spaleny mlyn ubytovanie Mnisek pod Brdy Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 1 °C
Vietor: 23 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Spaleny mlyn / ubytovanie Mnisek pod Brdy Vítajte

Penzion Mnisek pod Brdy Spaleny mlyn - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Mnisek pod Brdy Spaleny mlyn - hotel má reštauráciuPenzion Mnisek pod Brdy Spaleny mlyn - hotel má vináreňPenzion Mnisek pod Brdy Spaleny mlyn - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Mnisek pod Brdy Spaleny mlyn - možnosť pripojenia na internetPenzion Mnisek pod Brdy Spaleny mlyn - k dispozícii letná terasaPenzion Mnisek pod Brdy Spaleny mlyn - golfPenzion Mnisek pod Brdy Spaleny mlyn - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Mnisek pod Brdy Spaleny mlyn - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Mnisek pod Brdy Spaleny mlyn - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Mnisek pod Brdy Spaleny mlyn - Izby s vlastnou toaletou

Penzión Spálený mlyn sa nachádza v malebnej a pokojnej scenérii Líšeňského údolia a prírodného parku Davle. Penzión, s minulým názvom Sedliacky mlyn, ponúka ubytovanie v obci Líšnice u Mníšku pod Brdy, iba 20 minút jazdy od Prahy.

Penzión Spálený mlyn ubytovanie
Penzión Spálený mlyn ponúka hosťom v troch budovách 16 izieb s kúpeľňou, TV a pripojením wifi. Svojou atmosférou a vybavením izby korešpondujú so štýlom jednotlivých budov.

V hlavnej budove je 11 izieb starobylého mlynského charakteru, samostatné izby naproti v budove Lípa ponúkajú väčší komfort v izbách (izby č.12 a 13), izby č 14 a 15 vo vedľajšej školiacej budove sú zariadené romanticky, v rovnakom vchode, avšak so vstupom po točitých schodoch sa nachádza jedinečný dvojizbový apartman č.16 zvaný Orlie hniezdo s veľkou terasou a kuchynkou.

Penzión Spálený mlyn reštaurácia
V reštaurácii Spáleného mlyna si pochutnáte na jedlách prevažne českej kuchyne. Aby hostia mali stále z čoho vyberať, varíme víkendové špeciality. Ponúkame kvalitu za rozumnú cenu, o čom svedčí rast povesti našej kuchyne pod vedením Václava Charváta. V letných mesiacoch je ideálna pre posedenie krytá terasa s grilom, pre súkromné ​​aj firemné akcie. Klub s krbom a veľkým akváriom je tým pravým miestom pre rodinnú oslavu a posedenie s priateľmi.

Penzión Spálený mlyn služby
Penzión Spálený mlyn poskytuje zázemie a kompletné vybavenie pre školenia - v kľude prírody a pritom v blízkosti Prahy. 3 rôzne veľké salóniky pripravíme pre firmy, klasickú konferenciu, ale tiež teambuilding s využitím prírodného prostredia a pod vedením skúsených lektorov.

Spálený mlyn je vyhlásený svojimi službami a podmienkami, ktoré poskytuje pre svadobné hostiny. Romantická svadba v záhradnom altánku, alebo v klube a hostina vo svadobno vyzdobenom sále alebo na krytej grilterase prináša komfort všetkých služieb na jednom mieste a navyše bez ohľadu na to, aké počasie alebo ročné obdobie práve panuje. Svadobčanom sme ochotní plniť všetky, aj tie najromantickejšie želania.

Spálený mlyn vyhovuje súčasnému trendu a ponúka romantické krátkodobé pobyty pre všetky vekové kategórie. Jeden až tri dni sú plne vyhovujúce pre prieskum okolia pešo alebo na bicykli, výlet vláčikom na blízke pamätihodnosti alebo akciu na golfe, relaxáciu pri masáži a potom večer pri sviečkach v salóniku alebo altánku a noc v romantickej izbe v podkroví. Tieto krátkodobé pobyty sú navyše pravidelne ponúkané so zľavou.

Penzión Spálený mlyn Okolie
Spálený mlyn je usadený pri rieke v lese a ponúka krásne prechádzky v mierne kopcovitom lesnom teréne, cykloturistika chodníkmi Posázaví alebo na Karlštejn, romantická cesta vláčikom, ktorý vyráža z Prahy, hl.n. do Dobríša, prechádza údolím a stavia v 1 km vzdialenej zastávke Bojov. Golfové ihrisko Líšnice je vzdialené cestou cez les iba dva kilometre.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.